پيوندهاي استانداري
فيلم

اخبار مهم هفته- هفته چهارم مردادماه اخبار مهم هفته- هفته چهارم مردادماه اخبار مهم هفته - هفته سوم مردادماه اخبار مهم هفته - هفته سوم مردادماه اخبار مهم هفته - هفته دوم مردادماه اخبار مهم هفته - هفته دوم مردادماه
انتخابات
پيوندهاي ملي
امام

رهبري

رئيس جمهوري

پاد

وزارت كشور
اخبار > افتتاح پروژه هاي بخش خلجستان در سفر استاندار قم


  چاپ        ارسال به دوست

افتتاح پروژه هاي بخش خلجستان در سفر استاندار قم

استاندار قم در سفر به بخش خلجستان طرح هاي اين بخش را افتتاح نمود.
استاندار قم درسفر یک روزه به بخش خلجستان ضمن افتتاح پروژهاهی عمرانزی و زیر ساختی در این بخش، اظهار کرد: اهتمام مسئولین استان و کشور بر ارائه خدمات مناسب و تأمین رفاه حال روستاییان است.
به گزارش روابط عمومی استانداری قم، سید مهدی صادقی استاندار قم در سفر یک روزه به بخش خلجستان، چند پروژۀ عمرانی و طرح های زیر ساختی را افتتاح نمود.
استاندار قم ضمن افتتاح پروژۀ گاز رسانی به مجتمع گلخانه ای با 35 واحد فعال روستای رزبند حل مشکل گاز این مجتمع را گامي مهم برای خدمت رسانی به بخش تولید دانست.
وی همچنین با حضور در مراسم افتتاح پانسیون های پزشکان اورژانس شهر دستجرد، افزود: با استقرار پزشکان در شهر دستجرد، امکان ارائه خدمات شبانه روزی برای اهالی این شهر و توابع آن فراهم شده است.
استاندار از مراحل ساخت و تکمیل پارک نام آوران دستجرد بازدید نمود، که 2 شهید گمنام در این پارک دفن شده اند و با اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان در حال آماده سازی جهت بهره برداری عموم است.
صادقی در ادامه این سفر از پروژه مقاوم سازی بافت فرسوده روستایی در زیزکان بازدید نمود و بر ارائه ي تسهیلات جهت تكميل اين طرح تأکید نمود.
افتتاح طرح هادی روستاهای فوجرد و زیزکان از برنامه های دیگر این سفر بود که استاندار با اشاره به اهمیت حل مشکل آب، گاز و اجرای طرح های هادی در روستاهای استان، تصریح کرد: مسئولین استان برای ارائه خدمات مناسب به روستاییان و جلب رضایت مردم اهتمام داشته باشند.
صادقی همچنین در جمع مردم روستای زیزکان با بیان آماری از سرانه مصرف گاز در کشور و برابری آن با مصرف گاز در همه کشورهای اتحادیه اروپا، ادامه داد: باید برای اصلاح الگوی مصرف و صرفه جویی در مصرف منابع انرژی در مصارف خانگی فرهنگ سازی نماییم.
استاندار قم در ادامه در آیین اختتامیه مسابقات ورزشی بخش خلجستان ضمن تقدیر از نفرات برتر این مسابقات، گفت: برگزاری چنین برنامه هایی برای ایجاد رقابت سالم بین جوانان در ارتقاء سطح سلامت و توسعه ورزش حرفه ای در تمام بخش هاو شکوفایی استعداد های جوانان و نوجوانان نقشی بی بدیل دارد.
وی در ادامه همزمان با افتتاح ساختمان هلال احمر شهر دستجرد که با مساعدت کمیته امداد امام خمینی (ره) این بخش صورت گرفته است، در جمع گروهی از مدد جویان اعزامی به زیارت مشهد مقدس حضور یافت و ضمن تقدیر از نقش کمیته امداد و خیرین در برنامه ریزی این سفر معنوی، دعای خیر زائران حرم امام رضا (ع) را برای توفیق خدمت گذاری مسئولین استان و کشور خواستار شد.
صادقی در پایان این سفر یک روزه به بخش خلجستان در جمع مردم روستای طینوج ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر گزارشی از برنامه سفر و پروژه های همرانی و زیر ساختی افتتاح شده در این بخش را به مردم بخش ارائه داد.
لازم به ذکر است، پروژه گاز رسانی گلخانه های روستای رزبند با اعتباری بالغ بر 220 میلیون تومان شامل 140 میلیون تومان اعتبارات دولتی و 80 میلیون تومان سرمایه گذاری اعضای تعاونی گلخانه داران و نیز 400 میلیون تومان اعتبار ملی شرکت گاز به بهره برداری رسید.
پانسیون های پزشکان اورژانس شهر دستجرد نیز با اعتبار 500 میلیون تومانی توسط دانشگاه علوم پزشکی ساخته شده است که شامل 4 واحد مسکونی مجزا جهت اسکان 2 پزشک و 2 بهیار مي باشد.
طرح مقاوم سازی مسکن روستاییان نیز با تسهیلات قرض الحسنه 10 میلیون تومانی و 2 میلیون تومان تسیهلات بلاعوض جهت تخریب و آوار برداری بافت فرسوده در روستاها اجرا می شود.
همچنین طرح هادی روستای فوجرد با اعتبار ملی 120 میلیون تومان و طرح هادی روستای زیزکان با اعتبار استانی 100 میلیون تومان اجرا شده است.
کمیته امداد نیز تاکنون قریب به 1200 نفر از مددجویان خود را باهمکاری آستان قدس رضوی و جمعی از خیرین و منابع کمیته امداد از سطح استان به مشهد مقدس اعزام نموده است و از بخش خلجستان نیز به مناسبت دهه فجر180 نفر عازم مشهد بودند.


٠٩:٢١ - چهارشنبه ٢٠ بهمن ١٣٩٥    /    شماره : ١٣٣٤٤    /    تعداد نمایش : ١٤١٠خروج
استاندار قم
اطلاعيه هاي مهم و مقالات
گزارش تصويري

بازديد رئيس مجلس شوراي اسلامي و استاندار قم از واحدهاي صنعتي در منطقه اقتصادي سلفچگانبازديد رئيس مجلس شوراي اسلامي و استاندار قم از واحدهاي صنعتي در منطقه اقتصادي سلفچگان روز كاري استاندار قم- سه شنبه مورخ 29-05-98روز كاري استاندار قم- سه شنبه مورخ 29-05-98 ديدار استاندار قم با ياسين الياسري وزير كشور عراقديدار استاندار قم با ياسين الياسري وزير كشور عراق روز كاري استاندار قم- يكشنبه مورخ 27-05-98روز كاري استاندار قم- يكشنبه مورخ 27-05-98
ادارات و سازمان ها
اوقات شرعي
- معاونت سياسي امنيتي و اجتماعي:
- معاونت هماهنگي امور عمراني:
- معاونت امور اقتصادي و توسعه منابع:
- معاونت هماهنگي امور زائرين:
- روابط عمومي و امور بين الملل:
- بازرسي، مديريت عملكرد و امور حقوقي:
31620590
31620111
31620104
31620211
31620231
31620146
- تلفن گويا:
- حراست:
- سامد:
- دفتر فرماندار قم:
- فكس :
- كد پستي:
31620380،31620444،31620443
31620286
31620459
37117210
36564357
3718187819