گزارش تصویری

روز كاري استاندار قم چهارشنبه 1 اسفند 97 روزكاري استاندار قم- سه شنبه مورخ 30-11-97 روزكاري استاندار قم- يكشنبه مورخ 28-11-97
اوقات شرعي

 

آمار بازدید

کل بازدید کنندگان : 17658828
بازدید کنندگان امروز : 4743
بازدید کنندگان این صفحه : 6244054
بازدید کنندگان آنلاین : 15
مدت زمان تولید صفحه : 0/7500
اخبار > بهره برداری از 12 پروژه برق استان قم با اعتباری بالغ‌بر 970 میلیارد ریال


  چاپ        ارسال به دوست

با حضور وزیر نیرو و استاندار قم صورت گرفت:

بهره برداری از 12 پروژه برق استان قم با اعتباری بالغ‌بر 970 میلیارد ریال

12 پروژه برق استان قم با اعتباری بالغ‌بر 970 میلیارد ریال با حضور وزیر نیرو و استاندار قم افتتاح شدند.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم سیدمهدی صادقی استاندار قم پیش از ظهر امروز در برنامه افتتاح پروژه‌های برق استان قم که در محل پست برق بنیاد برگزار شد، با اشاره به گرمای روزافزون دما در قم، افزایش سرمایه گذاری در حوزه ی تولید انرژی برق در قم را ضروری دانست.

استاندار قم ضمن قدردانی از اقدامات برق منطقه‌ای تهران در استان قم افزود: شرکت برق منطقه‌ای تهران در تأمین و اختصاص برق استان قم مساعدت‌ها و زمینه‌های لازم خدمت‌رسانی را انجام داده که قابل‌تقدیر و تشکر است.

وی بخشی‌نگری در تصمیم‌گیری‌های کلان را موجب صدمات جبران ناپذیر دانست و گفت: سیاست استان در زمینه توسعه متوازن حذف بخشینگری و ایجاد زمینه‌های سرمایه‌گذاری و حمایت از بخش خصوصی در سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف به‌ویژه صنعت برق بوده است.

صادقی با بیان اینکه نگاه سیستمی و توجه به اصل مشارکت و توجه به فرآیند کار عمومی در سال‌های گذشته در سطح استان دنبال شده است افزود: حذف بخشینگری ثمرات قابل‌توجهی به‌ویژه در بخش صنعت برق در استان به همراه داشته است.

استاندار قم در بخش دیگری از سخنان خود اصلاح الگوی مصرف انرژی را ضروری دانست و گفت: بخش های دولتی باید در این زمینه الگو بوده و در مرحله ی بعد مردم را نسبت به صرفه جویی در مصرف انرژی آگاه نمایند.

صادقی همچنین با اشاره به مشکل فاضلاب پردیسان گفت: انتظار می‌رود وزارت نیرو به وظایف و رسالت‌های خود در حل مشکلات این منطقه متعهد باشد

 


٢٢:٠٢ - پنج شنبه ١٩ مهر ١٣٩٧    /    شماره : ١٧٧٩٢    /    تعداد نمایش : ٢٩٩خروج
بخش های استانداری
نقشه استان

کلیه حقوق مادی و معنوی، متعلق به استانداری قم میباشد