گزارش تصویری

گزارش تصويري روز كاري استاندار قم چهارشنبه 23 آبان 97 جلسه شوراي سازمان قطار شهري استان قم گزارش تصويري روز كاري استاندار قم يكشنبه 20 آبان 97
اوقات شرعي

 

آمار بازدید

کل بازدید کنندگان : 16680052
بازدید کنندگان امروز : 12301
بازدید کنندگان این صفحه : 5729186
بازدید کنندگان آنلاین : 17
مدت زمان تولید صفحه : 0/7656
اخبار > حمايت از سرمايه گذاري، نيازمند تغيير نگاه مديران دستگاه ها است


  چاپ        ارسال به دوست

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استاندار قم

حمايت از سرمايه گذاري، نيازمند تغيير نگاه مديران دستگاه ها است

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري قم با تأكيد بر لزوم فراهم شدن زمينه و بستر مناسب براي سرمايه گذاري در استان، تحقق اين مهم را نيازمند تغيير نگاه مديران دستگاه هاي اجرايي دانست.
به گزارش روابط عمومي استانداري قم، مهرداد غضنفري معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استاندار در بيستمين جلسه شوراي گفتگوي دولت با بخش خصوصي كه در سالن جلسات امام جواد(ع) استانداري برگزار شد طي سخناني با اشاره به ضرورت اجرايي شدن مصوبات و تصميمات اتخاذ شده در جلسات و نشست هاي كاري استان اظهار كرد: دبيرخانه جلسات بايد مصوبات هر جلسه اي را در سريع ترين زمان ممكن تنظيم و به دستگاه ها ابلاغ نمايد.
وي با بيان اين كه دستگاه هاي مسؤل، موظف به پيگيري و عملياتي كردن مصوبات مي باشند، از طولاني شدن روند اجراي برخي از مصوبات انتقاد كرد و گفت: اين روند مغاير با مسير توسعه و حمايت از سرمايه گذاري است.
معاون استاندار در ادامه برخورد حمايتي با سرمايه گذاران و فعالان اقتصادي را لازمه توسعه استان برشمرد و با اشاره به ضرورت تلاش دستگاه ها براي رفع موانع قانوني موجود در اين مسير تصريح كرد: هنر يك مدير اين است كه سرمايه گذار با اميد وارد دستگاه او بشود و با نشاط از آن خارج شود.
غضنفري همچنين با اشاره به اختلاف پيش آمده بين اداره كل مالياتي با جامعه هتل داران استان در زمينه تفسير اصلاح ماده 132 قانون ماليات هاي مستقيم، بر لزوم تشكيل نشست هاي هم انديشي مشترك در اين راستا و نيز اطلاع رساني بيشتر به مؤديان تأكيد و خاطرنشان كرد: مرجع صاحب صلاحيت در ارائه اطلاعات مالياتي هتل ها، اماكن و تأسيسات گردشگري، بايد جامعه هتل داران باشد.
وي در ادامه با اشاره به ضرورت توسعه واحدهاي گلخانه اي در استان در راستاي تغيير الگوي كشت، موضوع ضرورت تغيير محاسبه نرخ عوارض راهداري براي گلخانه ها از صنعتي به كشاورزي را ضروري خواند و گفت: بايد پيگيري هاي لازم براي رفع اين مشكل از سوي دفتر حمايت و جذب سرمايه گذاري استانداري و دستگاه هاي ذيربط انجام شود.


١٣:٠٣ - يکشنبه ٢٩ مهر ١٣٩٧    /    شماره : ١٧٨٣٦    /    تعداد نمایش : ١٣٦خروج
بخش های استانداری
نقشه استان

کلیه حقوق مادی و معنوی، متعلق به استانداری قم میباشد