گزارش تصویری

روز كاري استاندار قم- چهارشنبه مورخ 01-03-98 روز كاري استاندار قم- سه شنبه مورخ 31-02-98 روز كاري استاندار قم- يكشنبه مورخ 29-02-98
اوقات شرعي

 

آمار بازدید

کل بازدید کنندگان : 18547772
بازدید کنندگان امروز : 6037
بازدید کنندگان این صفحه : 6736997
بازدید کنندگان آنلاین : 18
مدت زمان تولید صفحه : 0/7969
اخبار > مشكلات صادركنندگان در اختيار مسئولان كشور قرار بگيرد


  چاپ        ارسال به دوست

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار قم:

مشكلات صادركنندگان در اختيار مسئولان كشور قرار بگيرد

مهرداد غضنفري معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار قم در ششمین جلسه کارگروه توسعه صادرات استان خواستار شناسايي و معرفي ویژگی های کالاهای تولید شده در قم برای صادرات به بازرگانان داخلی و خارجی بازار کشورهای هدف شد.

غضنفری تنوع در بازارهای صادراتی و محدود نشدن به بازار کشورهای منطقه را براي صادرات کالاهای تولیدی قم ضروري دانست و افزود:‌ ورود به حوزه بازارهای اروپایی و گسترش سطح تجارت با کشورهای دور دست از جمله برنامه هایی است که بازرگانان استان باید به دنبال آن باشند.

معاون استاندار قم با اشاره به وجود برخی مشکلات ارزی برای صادرکنندگان و واردکنندگان، گفت: در این زمینه لازم است ابتدا نظرات فعالان اقتصادی جمع آوری و بررسی کارشناسی شود تا در نهایت در قالب یک بسته پیشنهادی برای رفع مشکلات در اختیار مسئولان ارشد اقتصادی کشور قرار گیرد.

وی بیان کرد: تجلیل از صادرکنندگان برتر استان که قرار است پنجشنبه هفته آینده برگزار شود، اقدامی فرهنگی و ترویجی است که موجب انگیزه بخشی به این صادرکنندگان برای افزایش سطح عملکرد خود و همچنین تشویق دیگر تولیدکنندگان به حضور در عرصه های صادراتی می شود.

غضنفري ادامه داد: نمایشگاه هایی که از طرف استان برای نمایش توانمندی های اقتصادی قم در سراسر جهان برپا می شود، نیاز به بررسی کارشناسی دارد تا از این فرصت بین المللی که می تواند مقدمه تعاملات اقتصادی کلان باشد، تنها برای فروش محصولات استفاده نشود.

 


٠٨:٤٣ - پنج شنبه ١ آذر ١٣٩٧    /    شماره : ١٧٩٨٩    /    تعداد نمایش : ٤٧٤خروج
پيوندهای استانداری
نقشه استان

کلیه حقوق مادی و معنوی، متعلق به استانداری قم میباشد