گزارش تصویری

روز كاري استاندار قم- سه شنبه مورخ 31-02-98 روز كاري استاندار قم- يكشنبه مورخ 29-02-98 روز كاري استاندار قم- شنبه مورخ 28-02-98
اوقات شرعي

 

آمار بازدید

کل بازدید کنندگان : 18547740
بازدید کنندگان امروز : 6005
بازدید کنندگان این صفحه : 6736975
بازدید کنندگان آنلاین : 15
مدت زمان تولید صفحه : 0/7969
اخبار > تنظيم قيمت كالاهاي اساسي مورد نياز مردم با جديت پيگيري شود/ كسبه ي منصف و امانت دار تشويق شوند


  چاپ        ارسال به دوست

سرپرست استانداري قم تاكيد كرد:

تنظيم قيمت كالاهاي اساسي مورد نياز مردم با جديت پيگيري شود/ كسبه ي منصف و امانت دار تشويق شوند

سرپرست استانداري قم با بيان اينكه طي 15 روز گذشته شاهد افزايش قيمت در كالاهاي اساسي نبوده ايم اظهار داشت: تنظيم قيمت كالاهاي اساسي مورد نياز مردم با جديت پيگيري شود.
به گزارش روابط عمومي استانداري قم سيد محمدرضا هاشمي سرپرست استانداري قم در جلسه كارگروه تنظيم بازار استان قم طي سخناني با اشاره به وضعیت قیمت گذاری صنایع همگن در استان قم اظهار داشت: قيمت گذاري در اين صنايع بايستي بر اساس اصول كارشناسي باشد.
وي احتساب زمان انتظار رانندگان کامیون را یکی از عوامل افزایش قیمت شن و صنایع همگن در استان عنوان كرد و گفت: در صورت اصلاح روندها و كاهش اين زمان شاهد نزول قيمت ها در اين بخش خواهيم بود.
سرپرست استانداري قم بيان داشت: باید کمیته ای برای آنالیز نرخ گذاری شن و صنایع همگن تا هفت روز آینده در استان تشکیل و نرخ گذاری در این کمیته صورت گرفته و به معادن استان ابلاغ گردد.
هاشمي در بخش ديگري از سخنان خود با بيان اينكه مردم از مسئولان انتظار تامین میوه شب عید با قیمت مناسب و به اندازه کافی را دارند گفت: براي تامين كالاهاي ضروري شب عيد از هم اكنون بايستي برنامه ريزي شود.
وي با تاكيد بر جديت دستگاه هاي نظارتي در پيگيري تخلفات خاطرنشان كرد: در کنار تشکیل پرونده های تخلف تعزیراتی باید بازاریان و کسبه منصف و اهل صدق و امانت داری را نیز تشویق کرد.
هاشمي همچنين با بيان اينكه در 15 روز گذشته شاهد افزایش قیمت در 57 کالای اساسی نبوده ايم گفت: در برخی موارد نیز شاهد کاهش قیمت کالاهای اساسی بوده ایم که مسئله خرسند کننده ای است.
مهرداد غضنفري معاون امور اقتصادي و توسعه منابع استاندار قم نيز در اين جلسه با بيان اينكه در زمینه قیمت گذاری شن و صنایع همگن باید سقفی تعیین شود، بيان داشت:‌ رها کردن نرخ گذاری و قیمت این محصول در استان به هیچ وجه زیبنده و قابل قبول نیست.


١٤:٢٠ - سه شنبه ١٣ آذر ١٣٩٧    /    شماره : ١٨٠٥٢    /    تعداد نمایش : ٢٨٥خروج
پيوندهای استانداری
نقشه استان

کلیه حقوق مادی و معنوی، متعلق به استانداری قم میباشد