گزارش تصویری

روز كاري استاندار قم- چهارشنبه مورخ 04-02-98 روز كاري استاندار قم-سه شنبه مورخ 03-02-98 روز كاري استاندار قم- پنج شنبه مورخ 29-01-98
اوقات شرعي

 

آمار بازدید

کل بازدید کنندگان : 18324544
بازدید کنندگان امروز : 925
بازدید کنندگان این صفحه : 6624962
بازدید کنندگان آنلاین : 15
مدت زمان تولید صفحه : 0/7500
اخبار > تشكيل كميته ويژه اي براي پيگيري مسائل بخش ها و مناطق روستايي استان


  چاپ        ارسال به دوست

مديركل سياسي استانداري قم خبر داد؛

تشكيل كميته ويژه اي براي پيگيري مسائل بخش ها و مناطق روستايي استان

مديركل دفتر سياسي و انتخابات استانداري قم از تشكيل كميته ويژه اي براي پيگيري مسائل و معضلات فرهنگي، اجتماعي، سياسي، امنيتي و.. بخش ها و مناطق روستايي استان خبرداد و گفت: اين كميته با محوريت معاونت سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري شكل گرفته است.
به گزارش روابط عمومي استانداري قم، مرتضي بابايي مديركل دفتر سياسي و انتخابات استانداري قم با اشاره به برنامه هاي استان براي شتاب بخشي به روند توسعه و پيشرفت مناطق روستايي اظهار كرد: اين مهم به عنوان يكي از سياست هاي اصلي دولت تدبير و اميد، در دستور كار استان قرار دارد.
وي با بيان اين كه در راستاي اين اولويت كاري و به منظور پيگيري مسائل و مشكلات بخش ها در حوزه هاي مختلف فرهنگي، اجتماعي، سياسي و امنيتي ، كميته ويژه اي با محوريت معاونت سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري تشكيل شده است، تصريح كرد: اعضاي اين كميته در معيت معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار، طي دو ماه و نيم اخير، بازديدهاي منظم دوره اي از هر پنج بخش استان داشته اند.
بابايي برگزاري نشست مشترك معاون استاندار با بخشداران، دهياران، اعضاي شوراهاي اسلامي و مديران مربوطه استان و شهرستان را در جريان سفر به بخش ها مورد اشاره قرار داد و خاطرنشان كرد: در اين نشست ها، مسائل و مشكلات احصاء شده هر منطقه مورد بررسي و تبادل نظر قرار مي گيرد.
وي با بيان اين كه جلسات برگزار شده در بخش هاي استان در مجموع 52 مصوبه داشته است گفت: بنا به دستور و تأكيد ويژه معاون سياسي استاندار، اين مصوبات در قالب كارگروه ويژه اي در دفتر سياسي تا حصول نتيجه نهايي پيگيري مي شوند.
مديركل سياسي استانداري قم همچنين با تأكيد بر لزوم اهتمام جدي دستگاه ها در جهت اجرايي شدن مصوبات در نظر گرفته شده براي بخش ها افزود: در همین راستا هفته گذشته، جلسه ویژه ای با حضور مدیران کل حوزه معاونت سیاسی، فرماندار و بخشداران تابعه در دفتر معاون سياسي برگزار و گزارش اقدامات در راستای اجرای مصوبات ارائه و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.


١٠:١٥ - چهارشنبه ٢١ آذر ١٣٩٧    /    شماره : ١٨٠٩٠    /    تعداد نمایش : ٣٧١خروج
پيوندهای استانداری
نقشه استان

کلیه حقوق مادی و معنوی، متعلق به استانداری قم میباشد