گزارش تصویری

روز كاري استاندار قم- چهارشنبه مورخ 04-02-98 روز كاري استاندار قم-سه شنبه مورخ 03-02-98 روز كاري استاندار قم- پنج شنبه مورخ 29-01-98
اوقات شرعي

 

آمار بازدید

کل بازدید کنندگان : 18324596
بازدید کنندگان امروز : 977
بازدید کنندگان این صفحه : 6624994
بازدید کنندگان آنلاین : 17
مدت زمان تولید صفحه : 1/2812
اخبار > به دنبال سرمايه گذار واقعي در استان هستيم


  چاپ        ارسال به دوست

معاون هماهنگي امور اقتصادي استاندار قم:

به دنبال سرمايه گذار واقعي در استان هستيم

به گزارش روابط عمومي استانداري قم، مهرداد غضنفری معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري قم در سی و هشتمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، طي سخناني با اشاره به وضعيت تسهيلات پرداختي استان در سال جاري اظهار كرد: در حال حاضر استان قم در بين استان ها، رتبه پنجم را در پرداخت تسهيلات رونق توليد دارد.

وي تلاش دستگاه ها و همكاري بانك ها براي بهبود عملكرد استان را ضروري خواند و تصريح كرد: دبیرخانه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید باید نظارت بیشتری بر بانک ها داشته باشد و دلايل پرداختي هاي كم از سوي اين بانك ها مشخص شود.

معاون استاندار قم با اشاره به اين كه باید آمار پرداخت های مستقیم افزایش قابل توجهی یابد گفت: جایگاه استان قم در پرداخت تسهیلات خوب است، ولی ایده آل نیست و باید تا پایان سال به جایگاه بهتری برسد.

وی همچنين به آغاز ارزیابی مرحله دوم پرداخت تسهیلات رونق توليد استان ها در آينده نزديك اشاره و خاطرنشان كرد: فعالیت های صورت گرفته در استان بايد به صورت جامع، کامل و به موقع گردآوري و منعکس شود.

غضنفري در بخش ديگري از سخنان خود با تاکید بر ضرورت رفع موانع موجود در مسير سرمایه گذاري، اظهار كرد: در این راستا باید موانع برطرف و قابلیت ها و ظرفیت های استان به صورت مجازی و حضوری به سرمایه گذاران معرفی بشود.

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استاندار قم همچنين خواستار اطلاع رساني شفاف و صحيح به سرمايه گذاران شد و افزود: در ارائه اطلاعات و واگذاري اراضي به سرمایه گذار بايد دقت و نظارت كافي صورت گيرد.

وی با اشاره به فعاليت مرکز خدمات و سرمایه گذاری در استان گفت: استقلال این مرکز از نظر روانی به سرمایه گذار کمک می کند و سرمایه گذار احساس می کند که برای ارتقاء کار وی اهمیت قائل هستیم.

معاون استاندار قم همچنين با بيان اين كه به دنبال سرمایه گذار واقعی هستیم، نه سرمایه بردار و فرصت سوز تصريح كرد: به همین علت بايد اهلیت سنجی با روش های مختلف انجام شود و در این راستا توان سرمایه گذار و مدیریت وی سنجیده شود تا کار با موفقیت پیش رود.

غضنفری از دریافت مالیات به عنوان منبع درآمد کشور و منبعی برای رفاه حال شهروندان ياد كرد و گفت: قانون نیز تخفیف ها و انعطاف هایی در این راستا برای کسانی که منضبط و همراه هستند و فرار مالیاتی ندارند، قائل شده است.

 


٠٨:١٣ - دوشنبه ٢٦ آذر ١٣٩٧    /    شماره : ١٨١١٥    /    تعداد نمایش : ٣٣٦خروج
پيوندهای استانداری
نقشه استان

کلیه حقوق مادی و معنوی، متعلق به استانداری قم میباشد