بخشداری قم :
گزارش تصویری

نشست مشترک بخشدارمرکزی با نمایندگان مردم شریف استان قم در مجلس شورای اسلامی جلسه کارشناسی تسریع در اجرای طرح آبرسانی به روستاهای محور جاده قدیم قم - تهران آئین افتتاح دفتر مجمع نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شهر قنوات
پیوندها
Fmenu Not Found
آمار بازدید

کل بازدید کنندگان : 759421
بازدید کنندگان امروز : 266
بازدید کنندگان این صفحه : 509335
بازدید کنندگان آنلاین : 3
مدت زمان تولید صفحه : 0/3125


بازدید بخشدارمرکزی از پاسگاه انتظامی روستای لنگرود بخش مرکزی
بخشدارمرکزی به همراه اعضای محترم شورای اسلامی بخش مرکزی در روز چهارشنبه مورخ 99/05/22 از پاسگاه انتظامی لنگرود با اهداف ضرورت هماهنگی و تعامل پاسگاه و همچنین رصد کامل اطلاعاتی و امنیتی حوزه استحفاظی با مجموعه بخشداری در حوزه ایجاد امنیت بازدید کردند. آقای جعفری موحد بخشدار مرکزی در این بازدید با اشاره به برخورد قاطع با خرده فروشان مواد مخدر در سطح روستا خواستار توجه بیشتر نسبت به ارتقاء سطح امنیتی در روستای لنگرود و حوزه استحفاظی پاسگاه لنگرود شد.
 ١١:٥٧ - 1399/05/23 - نظرات : ٠متن کامل >>
بازدید بخشدار مرکزی از مجتمع کشاورزی و دامپروری فعال در اراضی نجم آباد بخش مرکزی
بخشدارمرکزی از مجتمع کشاورزی و دامپروری موجود در اراضی نجم­ آباد(آقای طیبی) در روز دوشنبه مورخ 20/05/99 به منظور پیگیری رفع موانع سرمایه ­گذاری و اخذ تسهیلات به منظور افزایش تولید و بهره ­وری و همچنین بررسی ظرفیت ­های موجود در پروژه مذکور در راستای اشتغالزایی بازدید کردند . آقای جعفری موحد بخشدارمرکزی در این بازدید بر انجام و تسریع در پیگری­های لازم به منظور مرتفع نمودن مسائل و مشکلاتی که دامداران و کشاورزان با آن مواجه هستند تاکید و همچنین نسبت به تسهیل امور مربوط به اشتغال جوانان، ایجاد زمینه ­های لازم برای سرمایه گذاری در روستا و بهره ­مندی روستائیان پرتلاش قول پیگیری تا اتخاذ نتایج حاصله دادند.
 ١١:٠٨ - 1399/05/23 - نظرات : ٠متن کامل >>
بازدید میدانی و مشترک بخشدارمرکزی و فرماندار شهرستان قم از روستای اللهیار
بخشدار مرکزی به همراه فرماندار محترم شهرستان قم و معاون محترم هماهنگی امور عمرانی فرمانداری در روز دوشنبه مورخ99/05/22 از روستای اللهیار به منظور بررسی آخرین وضعیت زیرساخت های عمرانی و احصا مشکلات مبتلابه روستا در خصوص چگونگی هموارسازی مسیر آبادانی روستا بازدید کردند. بخشدار محترم در این بازدید بر انجام و تسریع در پیگری های لازم به منظور مرتفع نمودن مسائل و مشکلاتی که دامداران منطقه مذکور با شهرک سینمایی نور دارند تاکید نمودن.
 ١٠:٤٩ - 1399/05/23 - نظرات : ٠متن کامل >>
میلاد با سعادت هفتمن اختر تابناک آسمان ولایت مبارک باد
مژده ای دل که شب میلاد کاظم آمده فاطمه بر دیدن موسی بن جعفرآمده کاظمین امشب چراغان ازوجود کاظم است خانه ی صادق چراغان از حضور کاظم است ولادت امام موسی کاظم مبارک باد
 ٠٧:٤٩ - 1399/05/20 - نظرات : ٠متن کامل >>
جلسه شورای فرهنگ عمومی بخش مرکزی برگزار شد
به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی روز چهار شنبه مورخه 15 مرداد ماه 99، جلسه شورای فرهنگ عمومی بخش مرکزی با حضور امام جمعه محترم قنوات، بخشدار بخش مرکزی، رئیس شورای اسلامی شهر قنوات و بخش مرکزی، و مسئولین ادارات مربوطه در دفتر امام جمعه برگزار شد . در این جلسه ابتدا امام جمعه محترم قنوات ضمن عرض تبریک به مناسبت عید سعید غدیر خم، خواستار رعایت مسائل بهداشتی در برگزاری مراسم های جشن ایام الله عید غدیر خم شد و ابراز امیدواری کرد با رعایت پروتکل های بهداشتی هر چه زودتر شاهد شکست ویورس کرونا در سطح جامعه باشیم. در این جلسه آقای جعفری موحد بخشدار بخش مرکزی قم با اشاره به برگزاری مراسمات محرم و صفر با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی و الزام مردم به رعایت استفاده از ماسک به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا تاکیید کردند.
 ٠٨:٢٩ - 1399/05/19 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

بخش ها
پیوندهای ملی

کلیه حقوق مادی و معنوی، متعلق به بخشداری قم میباشد