خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1401/5/28 - ساعت: 17:40

استاندار قم:

آماده پیگیری مشکلات واحدهای صنعتی در سطح ملی هستیم/پیش‌بینی ۱۳ هزار میلیارد تومان تسهیلات و اعتبار سفر رئیس‌جمهور به قم

آماده پیگیری مشکلات واحدهای صنعتی در سطح ملی هستیم/پیش‌بینی ۱۳ هزار میلیارد تومان تسهیلات و اعتبار سفر رئیس‌جمهور به قم

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، سید محمدتقی شاهچراغی امروز جمعه در بازدید از دو واحد صنعتی و تولیدی شهرک صنعتی شکوهیه با اشاره به پیش‌بینی بیش از ۱۳ هزار میلیارد تومانی تسهیلات و اعتبارات سفر رئیس‌جمهور به قم اظهار داشت: این تسهیلات مربوط به بخش‌های مختلفی بوده که حجم قابل‌توجهی از آن تسهیلات رونق تولید و رفع مالی واحدهای تولیدی و صنعتی است.

وی با بیان اینکه دولت تسهیلات ویژه‌ای برای رفع نیازهای واحدهای تولیدی و صنعتی در کشور پیش‌بینی کرده است، ابراز کرد: سهم هر استان از این تسهیلات مشخص بوده و قم نیز بر این اساس در سال جاری و سال ۱۴۰۲ تسهیلات ویژه‌ای دریافت خواهد کرد.

استاندار قم خاطرنشان کرد: برخی از مشکلات و نیازها باید در سطح ملی پیگیری شود و این آمادگی وجود دارد که هرگونه موضوعی در این راستا نیاز باشد، در سطح ملی پیگیری کنیم.

وی در بازدید از این واحدها خواستار احصای مشکلات و جمع‌بندی آن‌ها ظرف مدت یک هفته آینده شد.

انتهای پیام/

شناسه خبر: 25541      تعداد بازدید: 171

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    ملاقات عمومی مردم با استاندار 1401/06/19 ملاقات عمومی مردم با استاندار 1401/06/19 جلسه هیئت امنا دانشگاه آزاد جلسه هیئت امنا دانشگاه آزاد سخنرانی سید محمد تقی شاهچراغی استاندار قم در دوره آموزشی حکمرانی روستایی و مبانی تسهیل گری سخنرانی سید محمد تقی شاهچراغی استاندار قم در دوره آموزشی حکمرانی روستایی و مبانی تسهیل گری جلسه ستاد اربعین استان قم جلسه ستاد اربعین استان قم
یادداشت ها