خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1401/5/28 - ساعت: 17:53

جمعه های کاری:

بازدید میدانی استاندار قم از ۲ واحد صنعتی شهرک شکوهیه/پیگیری برای رفع مشکلات

بازدید میدانی استاندار قم از ۲ واحد صنعتی شهرک شکوهیه/پیگیری برای رفع مشکلات

استاندار قم به همراه تعدادی از مدیران استانی از ۲ واحد تولیدی و صنعتی شهرک شکوهیه بازدید و پیگیر رفع مشکلات این واحدها شد.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، سید محمدتقی شاهچراغی به همراه رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت، مدیرکل محیط‌زیست استان، مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم و دیگر مسئولان استانی امروز جمعه از دو واحد صنعتی و تولیدی شهرک صنعتی شکوهیه بازدید کردند.

در جریان این بازدیدها صاحبان این دو شرکت گزارشی از اقدامات و فعالیت و نیازهای این واحدهای تولیدی و صنعتی برای رفع مشکلات ارائه کردند.

یکی از این شرکت‌ها فعال در تولید تجهیزات و ملزومات پزشکی بوده و دیگری نیز به تولید دستگاه‌های تصفیه آب خانگی، اداری، صنعتی و قطعات جانبی مشغول به فعالیت است.

انتهای پیام/

شناسه خبر: 25542      تعداد بازدید: 173

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    ملاقات عمومی مردم با استاندار 1401/06/19 ملاقات عمومی مردم با استاندار 1401/06/19 جلسه هیئت امنا دانشگاه آزاد جلسه هیئت امنا دانشگاه آزاد سخنرانی سید محمد تقی شاهچراغی استاندار قم در دوره آموزشی حکمرانی روستایی و مبانی تسهیل گری سخنرانی سید محمد تقی شاهچراغی استاندار قم در دوره آموزشی حکمرانی روستایی و مبانی تسهیل گری جلسه ستاد اربعین استان قم جلسه ستاد اربعین استان قم
یادداشت ها