خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > آرشیو اخبار معاونت ها 
معاون استاندار قم:
رتبه هفتم استان قم در زمینه شرکت‌های دانش‌بنیان/استان قم ظرفیت بالایی در حوزه علوم انسانی دارد
به گزارش روابط عمومی استانداری قم، مراسم تودیع و معارفه رییس پارک علم و فناوری استان قم با حضور علی خیرالدین معاون فناوری و نوآوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در سالن جلسات استانداری قم برگزار شد.
 ١٥:٢٨ - سه شنبه ١٢ مهر ١٤٠١ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
معاون استاندار قم:
دیدارهای مردمی مسئولان استانی در طول سال ادامه‌ خواهد داشت/نقش و اهمیت روابط عمومی‌ها در تسهیل ارتباط مردم با مسئولان
به گزارش روابط عمومی استانداری قم، سید مهدی قریشی امروز دوشنبه ۱۱ مهرماه در جلسه شورای اطلاع‌رسانی استان قم، اظهار کرد: روابط عمومی‌ها نقطه استراتژیک در دستگاه‌های اجرایی هستند.
 ١١:١٦ - سه شنبه ١٢ مهر ١٤٠١ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
در حاشیه جلسه شورای اداری استان قم؛
دستگاه‌های برتر منتخب جشنواره شهید رجایی استان تجلیل شدند
به گزارش روابط عمومی استانداری قم، در جلسه شورای اداری استان قم دستگاه‌های برتر استان در جشنواره شهید رجایی معرفی و تجلیل شدند.
 ٢٢:٤١ - يکشنبه ١٠ مهر ١٤٠١ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
معاون استاندار قم:
حضور بازرسان استانداری در ادارات برای پیگیری ارتباط مدیران با مردم/همه دستگاه وظیفه همکاری برای برگزاری کنگره ملی شهدای استان دارند
به گزارش روابط عمومی استانداری قم، سید مهدی قریشی عصر امروز یک‌شنبه 10 مهرماه در جلسه شورای اداری استان قم که در سالن جلسات کرامت استانداری قم برگزار شد، با اشاره به اینکه دیدار مردم با مدیران باید در طول سال دنبال شود، اظهار کرد: بازرسان استانداری به‌صورت محسوس و نامحسوس در جریان روند دیدار و دسترسی مردم به مدیران در ادارات قرار دارند.
 ٢٢:١٧ - يکشنبه ١٠ مهر ١٤٠١ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
معاون استاندار قم عنوان کرد:
با هر حادثه‌ای نقاب از چهره برخی برداشته خواهد شد/دولت در یکسال گذشته مطابق ۸ سال گذشته در قم فعالیت داشته است
به گزارش روابط عمومی استانداری قم، احمد حاجی‌زاده عصر امروز یک‌شنبه ۱۰ مهرماه در جلسه شورای اداری استان قم که در سالن جلسات کرامت استانداری قم برگزار شد، اظهار کرد: اعتقاد ما بر این است که این نظام به ظهور حضرت حجت(عج) ختم خواهد شد.
 ١٧:٠٦ - يکشنبه ١٠ مهر ١٤٠١ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم:
سرمایه‌گذاری خارجی ۴میلیون و ۵۰۰ هزار دلاری در قم/۳۷۵۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری بخش خصوصی
به گزارش روابط عمومی استانداری قم، محسن امیدیان در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: در حوزه سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در قم دو منبع وجود دارد که یکی منابع داخلی و سرمایه‌گذاران ایرانی و دیگری منابع سرمایه‌گذاری خارجی است که در شش ماه نخست سال جاری ۴ میلیون و پانصد هزار دلار حجم سرمایه‌گذاری خارجی و ۳۷۵۰ میلیارد تومان بخش خصوصی داخلی در استان قم سرمایه‌گذاری کرده است.
 ١١:٤٢ - يکشنبه ١٠ مهر ١٤٠١ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
در جلسه کارگروه آموزش، پژوهش و نوآوری استان قم مطرح شد؛
عناوین و موضوعات پژوهشی دستگاه‌های اجرایی استان مشخص شد
به گزارش روابط عمومی استانداری قم، در دومین جلسه کارگروه آموزش، پژوهش و نوآوری استان، عناوین و موضوعات پژوهشی دستگاه های اجرایی استان قم بررسی و تصویب شد.
 ٢٢:٤١ - چهارشنبه ٦ مهر ١٤٠١ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
معاون استاندار قم:
کشاورزان و باغداران جهادگران عرصه امنیت غذایی هستند
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار قم در آیین شکرانه برداشت پسته گفت: محصولاتی همچون پسته که به عنوان طلای سبز شناخته می شود با ارزش افزوده بالا و ارز آوری می تواند به اقتصاد ملی کمک شایانی داشته باشد.
 ٢١:٣٨ - جمعه ١ مهر ١٤٠١ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
معاون استاندار قم:
لزوم توجه به امنیت غذایی استان قم به علت شرایط خاص و ویژه آن/اهمیت افزایش نظارت‌های میدانی
به گزارش روابط عمومی استانداری قم، احمد حاجی‌زاده در جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی استان قم که در سالن جلسات امام جواد(ع) استانداری قم برگزار شد، با اشاره به اهمیت برگزاری این جلسات اظهار کرد: سلامت مردم یک موضوع مهم بوده که باید به این جلسات توجه شود.
 ١٣:٠٢ - چهارشنبه ٣٠ شهريور ١٤٠١ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
معاون استاندار قم:
لزوم استفاده حداکثری از توان بخش خصوصی برای حمل‌ و نقل عمومی قم/ساماندهی حمل‌ونقل بار در اولویت برنامه‌ها در قم باشد
به گزارش روابط عمومی استانداری قم، ابراهیم معتمدی در جلسه شورای سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم که با حضور شهردار قم در سالن معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری برگزار شد، اظهار داشت: در حوزه خدمات باید به سمت مردمی کردن فعالیت‌ها حرکت کرده و از توان بخش خصوصی استفاده بیشتری شود.
 ١٢:٤٢ - چهارشنبه ٣٠ شهريور ١٤٠١ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    ملاقات عمومی مردم با استاندار 1401/06/19 ملاقات عمومی مردم با استاندار 1401/06/19 جلسه هیئت امنا دانشگاه آزاد جلسه هیئت امنا دانشگاه آزاد سخنرانی سید محمد تقی شاهچراغی استاندار قم در دوره آموزشی حکمرانی روستایی و مبانی تسهیل گری سخنرانی سید محمد تقی شاهچراغی استاندار قم در دوره آموزشی حکمرانی روستایی و مبانی تسهیل گری جلسه ستاد اربعین استان قم جلسه ستاد اربعین استان قم
یادداشت ها